Sparitual

Buď nekonečne milujúci

Ponor sa do nekonečne milujúceho objatia. Esenciálny olej z čínskeho jazmínu upokojuje myseľ, omladzuje celé telo i ducha. Pestuj sa láskyplnými farbami svetla. Broskyňové, bledoružové, svieže biele a  odtiene čajových ruží pestujú, ochraňujú a povzbudzujú žiť od srdca.

Typická vôňa


Čínsky jazmín

Potreba mysle, tela a duše

Usporiadať a obnoviť

 


 

Paleta farieb

Broskyňové, klinčekové, ružové a biele odtiene

Prísady


Čínsky jazmín svojou objímajúcou kvetinovou vôňou zbavuje stresu a dodáva pocit spokojnosti, usporiada a obnovuje myseľ, celé telo a dušu. Výrobky SpaRitual sú vyrábané z vegánskych ingrediencií z rôznych častí sveta. Mnohé z nich sú získavané zo špeciálnych zdrojov a vybrané rastlinné výťažky sú certifikované ako *ORGANIC a **FAIR TRADE.

*ORGANIC

Organická látka je látka typická pre živú prírodu. Slovo “organický“ sa používa pre označenie látok, ktorých základ tvoria reťazce atómov uhlíka alebo v širšom zmysle zahŕňa všetky látky s pôvodom v živej prírode. Bio (organická) kozmetika: prísady použité v takejto kozmetike sú vypestované bez pesticídov a podľa prísnych predpisov kontrolných inštitúcií, ktoré vydávajú povolenia na ich pridávanie do výrobkov s označením „organic“ alebo „bio“. Prírodné prísady môžu byť použité v nezmenenej forme, zväčša sú však spracované, upravené a zmiešané s inými ingredienciami najmä v záujme predĺženia doby použitia výrobku ale aj v záujme efektívnejšieho pôsobenia niektorých zložiek na daný typ pokožky.

**FAIR TRADE

Alebo spravodlivý obchod alebo férový obchod je označenie pre alternatívu k voľnému trhu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v ktorých sú pestovatelia a výrobcovia tretieho sveta nútení pracovať a predávať suroviny či iný tovar. Koncept spravodlivého obchodu zahŕňa pravidlá a podmienky, pri splnení ktorých je výrobok či surovina označená logom FairTrade, ktoré spotrebiteľovi zaručuje, že pri jej vzniku nedochádzalo k potláčaniu ľudských práv (definovaných podľa OSN), k znečisťovaniu či poškodzovaniu prírody a pestovatelia či výrobcovia dostali za svoju prácu zaplatenú mzdu, ktorá im umožňuje rozvoj a určitú životnú úroveň (napr. si môžu dovoliť posielať svoje deti do školy, zatiaľ čo pestovatelia alebo výrobcovia predávajúci za trhové - tj. nižšie - ceny si to dovoliť nemôžu). Odkupná cena surovín (napr. káva, banány, bavlna) je nastavená na určitú úroveň a nepodlieha výkyvom trhu.