Sparitual / Ďalšie produkty / Lesky na pery

Podľa štúdie z roku 1990, ktorú vykonal Národný výskumný ústav zdravia v Austrálii, priemerná žena zje počas svojho života 500 až 1500 mg rúžu. Z toho vyplýva, že je potrebné mať na mysli nielen to, čo dáme do svojich úst, ale aj to, čo si dáme na ústa teda pery.

SpaRitual so svojim prístupom zdravej krásy je o krok vpred a dôsledne sa vyhýba ingredienciám, ktoré môžu obsahovať alergény. Lesky na pery SpaRitual sú 100% bez lepku, teda bez obsahu pšenice, raže a jačmenných derivátov. Neobsahujú parabény, sulfáty, parfémy, petrochemikálie a ftaláty. Lesky obsahujú:

• kakaové maslo, ktoré má omladzujúce a hydratačné účinky
• kokosový olej s vysokou koncentráciou vitamínu E
• bambucké maslo, ktoré pery hydratuje, zjemňuje a vytvára vysoký lesk

• istý rastlinný olej z Brassici campestris (repka olejná) tvorí silný film, ktorý poskytuje perám ochranu, udržuje ich vlhkosť a zároveň im zabezpečuje odolnosť proti klimatizácii, vode a otieraniu
• vegánsky vosk kandelila (náhrada včelieho vosku), ktorý je prirodzene získaný z rastlín Euforbia Cerifera a má ošetrujúce, hydratačné a vyhladzujúce účinky

Lesky majú nelepkavé zloženie a sú tiež obohatené o ovocné oleje, vitamíny a antioxidanty (napríklad rozmarínový, sezamový a olivový olej), ktoré pery chránia pred voľnými radikálmi, hydratujú a omladzujú aj veľmi suché pery.

Každý odtieň lesku obsahuje kryštály, ktoré vytvárajú dúhové efekty.