Sparitual / Laky na nechty / Popis lakov

LAKY NA NECHTY

 • Sparitual farebný lak je určený pre prirodzené nechty a celá stavba lakov je vegánska.
 • Laky neobsahujú DBP (dibutyl ftaláty), formaldehyd, formaldehydovú živicu, gáfor a toluén, teda žiadne komponenty, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť kondíciu či zdravie nechtov alebo priľahlých tkanív. Deklarovaná absencia plastifikátorov a syntetických pigmentov celkom zmenila konštrukciu lakov pričom zostali zachované požiadavky na stálofarebnosť, pevnosť, trvanlivosť a pružnosť.
 • Fľaštičky lakov sú vyrábané v Taliansku z 50% recyklovaného skla. Tvar uzáveru ale aj celej fľaštičky lakov nie je náhodný. Ide o ideálne skĺbenie ergonómie a designu. Táto úloha bola zverená návrhárom známej značky Ferrari a prevedenie uzáveru získalo 1. miesto v súťaži o design.
 • Uzáver Plum Cap je chránený patentom. Je vrúbkovaný a potiahnutý tenkou vrstvou kaučuku, čo umožňuje ľahké otvorenie lakov a tiež spôsobuje, že laky sa pri aplikácii nešmýkajú v rukách.
 • Samotný aplikátor (štetec) SpaRitual je špeciálne navrhnutý pre presné nanášanie laku - kratší štetec ponúka viac kontroly a presnosti pri aplikácii. Ďalšou výnimočnosťou je čierna farba štetca. Laky majú často bezfarebné štetce, ktoré sú na podklade prirodzeného nechtu horšie rozoznateľné.
 • Všetky tieto vlastnosti robia laky SpaRitual výnimočnými, čo oceňujú najmä profesionálne manikérky a pedikérky.

  Odporúčania:

  Fľaštičky s lakmi nikdy netraste a nepretrepávajte. Na premiešanie obsahu ich môžete jemne rolovať medzi dlaňami.

  Po každom použití laku odporúčame hrdlo fľaštičky poriadne očistiť, aby prípadné zvyšky laku nezaschli a nenapadali do obsahu laku pri jeho ďalšom otvorení.

  Na odstránenie lakov SpaRitual odporúčame používať odlakovač SpaRitual bez obsahu acetónu, ktorý je k nechtom šetrný a nevysušuje ich. Odlakovač SpaRitual používajte podľa možnosti iba so 100% bavlnenou vatou, pretože viskóza zanecháva na nechtoch biele šmuhy a taktiež zvyšuje spotrebu odlakovača.